Aktualności

Polish Czech English German Russian

Organizatorzy

 

Współorganizatorzy

Aktualności

Aktualności (22)

Wydarzenia towarzyszące rajdowi - propagowanie bezpiecznych zachowań na drodze

Organizacja rajdu Carmont Baja Drawsko Pomorskie – Kalisz Pomorski to nie tylko sportowe emocje, to również zwrócenie uwagi na problem bezpieczeństwa na drodze. Wydarzeniem towarzyszącym rajdowi był konkurs zorganizowany przez Fundację Baja Poland przy współudziale burmistrzów gmin Drawsko Pomorskie i Kalisz Pomorski, Polskiego Związku Motorowego, Columny Media, firmy Carmont, Komendy Powiatowej Policji w Drawsku Pomorskim oraz zespołów rajdowych NAC Rally Team oraz RMF 4RACING Team

Carmont Baja Drawsko Pomorskie – Kalisz Pomorski dobiegł końca

W miniony weekend (10-12 kwietnia) na terenie gmin Drawsko Pomorskie i Kalisz Pomorski odbywał się rajd Carmont Baja Drawsko Pomorskie – Kalisz Pomorski. W piątek 10 kwietnia od wczesnych godzin porannych w biurze rajdu w Drawsku Pomorskim trwały procedury odbioru administracyjnego, następnie zawodnicy udali się na badania kontrolne w stacji kontroli pojazdów w Drawsku Pomorskim. Po badaniu kontrolnym pojazdy zostały odstawione do miasteczka serwisowego, które zlokalizowane było przy ul. Toruńskiej.

Wystartował rajd Carmont Baja Drawsko Pomorskie - Kalisz Pomorski

W piątek 10 kwietnia rozpoczął się rajd Carmont Baja Drawsko Pomorskie – Kalisz Pomorski. Od wczesnych godzin porannych w biurze rajdu w Drawsku Pomorskim trwały procedury odbioru administracyjnego, następnie zawodnicy udali się na badania kontrolne w stacji kontroli pojazdów w Drawsku Pomorskim. Po badaniu kontrolnym pojazdy zostały odstawione do miasteczka serwisowego.

Carmont Baja Drawsko Pomorskie – Kalisz Pomorski gotowy do startu

Już w najbliższy piątek, 10 kwietnia startuje Carmont Baja Drawsko Pomorskie – Kalisz Pomorski – w ramach rajdu rozegrana zostanie 2. runda Mistrzostw FIA Strefy Europy Centralnej w Rajdach Terenowych, 1. runda Rajdowych Mistrzostw Polski Samochodów Terenowych, 1. runda Rajdowego Pucharu Polski Samochodów Terenowych oraz 1. runda Pucharu Polski w Rajdach Baja.

Przewodnik rajdowy

Poniżej publikujemy przewodnik rajdowy - zachęcamy zawodników do zapoznania sięz jego tręścią. W najbliższych dniach opublikujemy również przewdonik dla kibiców ze szczegółowymi informacjami o rajdzie. 

Informacje o rajdzie

Od dnia 10 marca dostępne są regulaminy i formularze zgłoszeń dla zawodników chcących wziąć udział w rajdzie Carmont Baja Drawsko Pomorskie – Kalisz Pomorski.

Rajd będzie stanowił 1. rundę Mistrzostw FIA Strefy Europy Centralnej w Rajdach Terenowych, 1. rundę Rajdowych Mistrzostw Polski Samochodów Terenowych, 1. rundę Rajdowego Pucharu Polski Samochodów Terenowych, 1. rundę Pucharu Polski w Rajdach Baja.

Dla uczestników rajdu przygotowane zostały trasy odcinków  specjalnych zlokalizowane na Poligonie Drawskim – o długości ponad 300 km.

Szkolenie i egzamin na licencję motocyklową PZM

Wszystkich, którzy planują uzyskanie licencji motocyklowej zapraszamy do Drawska Pomorskiego w dniu 10.04.2015 r. Zawodnicy startujący w Carmont Baja Drawsko Pomorskie - Kalisz Pomorski w klasach Quad, Moto i UTV nie posiadający licencji zawodnika sportu motocyklowego obowiązkowo muszą uczestniczyć w szkoleniu i egzaminie na licencję sportów motocyklowych.

Subskrybuj to źródło RSS

Patronat medialny

Partnerzy

   

Biuro rajdu

  • Informacja Turystyczna w Drawsku Pomorskim
  • ul. Kolejowa 1, 78-500 Drawsko Pomorskie
  • Kierownik Biura rajdu: Patrycja Bednarek
  • tel.

Kontakt dla Mediów

  • Rzecznik Prasowy: Marcin Łukasz
  • tel. 661424142
  • e-mail: m.lukasz@drawsko.pl