Aktualności

Aktualności (18)

Baja Drawsko otworzy sezon rajdów terenowych

Baja Drawsko otworzy sezon rajdów terenowych w Polsce. W tym roku Baja Drawsko odbędzie się w dniach 10-12 kwietnia 2015r. Rajd będzie stanowił 2. rundę Mistrzostw FIA Strefy Europy Centralnej w Rajdach Terenowych, 1. rundę Rajdowych Mistrzostw Polski Samochodów Terenowych, 1. rundę Rajdowego Pucharu Polski Samochodów Terenowych, 1. rundę Pucharu Polski w Rajdach Baja.

Drugi dzień rajdu - tym razem Kalisz Pomorski

Drugi dzień zmagań uczestników Baja Drawsko dobiegł końca. Nie był to łatwy dzień. Zawodnicy zmagali się z trudnym terenem poligonu drawskiego na którym wytyczone zostały odcinki specjalne. Nie obyło się bez niespodzianek. Kilka załóg musiało wycofać się z rajdu ze względu na problemy ze swoimi pojazdami. Jak mówią sami zawodnicy poligon drawski zawsze zaskakuje, tak było również i tym razem.

Baja Drawsko - dzień 1 - podsumowanie

Baja Drawsko rozpoczęta! W piątek 4 kwietnia w Kaliszu Pomorskim odbyła się uroczystość startu honorowego rajdu Baja Drawsko, który stanowi 1. rundę Rajdowych Mistrzostw Polski Samochodów Terenowych, 1. rundę Rajdowego Pucharu Polski Samochodów Terenowych oraz Puchar Polski w Rajdach Baja - nowo powołany cykl dla zawodników startujących na motocyklach, quadach i pojazdach UTV. Na starcie Baja Drawsko pojawiło się ponad 70 załóg.

Darmowe autobusy dla kibiców - informacje

Jak już informowaliśmy na terenie poligonu została wyznaczona strefa kibica. Aby umożliwić dojazd do strefy kibica jak największej ilości osób Burmistrz Kalisza Pomorskiego oraz Burmistrz Drawska Pomorskiego zdecydowali o organizacji bezpłatnego transportu dla wszystkich zainteresowanych. Rozkład jazdy poniżej:

Przewodnik dla kibiców

Zachęcamy kibiców do zapoznania się z przewodnikiem dla kibiców rajdu Baja Drawsko 2014. W przewodniku znajdą Państwo wszeleki niezbędne informacje dotyczące organizacji rajdu, możliwości wejścia na teren poligonu, lokalizacji odcinków specjalnych a także m.in plan koncertów w miasteczkach rajdowych. 

Subskrybuj to źródło RSS

Partnerzy

4x4serwis 4x4szczecin autoklubszczecin baranowski prodriving

logo okkaliszkultura 

  

Biuro rajdu

  • Informacja Turystyczna w Drawsku Pomorskim
  • ul. Kolejowa 1, 78-500 Drawsko Pomorskie
  • Kierownik Biura rajdu: Patrycja Bednarek
  • tel.

Kontakt dla Mediów

  • Rzecznik Prasowy: Marcin Łukasz
  • tel. 661424142
  • e-mail: m.lukasz@drawsko.pl