Aktualności

Polish Czech English German Russian

ORGANIZATORZY I WSPÓŁORGANIZATORZY

Aktualności

Aktualności (9)

Informacje dla kibiców i załóg rajdowych

106 załóg zgłosiło się do rajdu Carmont Baja Drawsko, który odbędzie się w dniach 1-2 kwietnia w Drawsku Pomorskim. Drawski rajd otwiera tegoroczny cykl rajdów baja. Na starcie rajdu zobaczymy nie tylko polskich utalentowanych kierowców, ale również pojawią się zagraniczni kierowcy.

Już za tydzień początek rajdu

Międzynarodowa rywalizacja i wielkie rajdowe emocje podczas Carmont Baja Drawsko Pomorskie 2016. W dniu 24 marca minął pierwszy termin zgłoszeń do udziału w rajdzie. Ilość zgłoszeń jest imponująca. Na trasy rajdu wyjadą międzynarodowe załogi z Polski, Czech, Słowacji, a także Kazachstanu, Węgier czy Niemiec. W czasie rajdu w Drawsku Pomorskim nie zabraknie również ,,dużych” emocji. Na trasie rajdu zobaczymy min. czeskie Tatry. Drugi termin zgłoszeń mija o północy w niedzielę, więc nie wykluczone, że dopisze się jeszcze paru spóźnialskich.

Poligon drawski ma już 70 lat !

Prezentacją książki pn.,,Poligon Drawski w trzech odsłonach” autorstwa Zbigniewa Mieczkowskiego rozpoczęły się obchody związane z jubileuszem 70-lecia Centrum Szkolenia Wojsk Lądowych Drawsko. Uroczystość – podzielona na dwie części – odbyła się w środę (3 lutego) w Centrum Kultury im. Eugeniusza Poniatowskiego w Drawsku Pomorskim. 

Konkurs plastyczny ,,Bezpiecznie kibicuje na rajdzie"

Fundacja Baja Poland przy współpracy Burmistrza Drawska Pomorskiego, Komendanta Powiatowego Policji w Drawsku Pomorskim oraz przedstawicieli Polskiego Związku Motorowego, firm Carmont, Columna Medica i TM Toys zachęca do udziału w konkursie plastycznym pt. ,,Bezpiecznie kibicuję na rajdzie”.

baja Drawsko 2016 - CARMONT wspiera rajd !

Firma motoryzacyjna CARMONT znana jest od dawna w środowisku miłośników samochodów terenowych. Firma oferuje dla użytkowników pojazdów terenowych części zamienne w szczególności części do aut Mitsubishi Pajero, L200, Outlander oraz innych azjatyckich aut terenowych.

Biuro rajdu w budynku byłego dworca - poznaj jego historię

Biuro rajdu BAJA Drawsko zlokalizowane będzie w budynku byłego dworca kolejowego w Drawsku Pomorskim. To właśnie w Sali konferencyjnej będzie ,,serce” rajdu BAJA Drawsko. To tutaj od godzin porannych w piątek 1 kwietnia zawodnicy będą zgłaszali się, aby dokonać w biurze rajdu rejestracji. W tym budynku swoje pomieszczenie będą mieli również sędziowie rajdu, a także zespół prasowy.

Subskrybuj to źródło RSS

Patronat medialny

Partnerzy

     

Biuro rajdu

  • Informacja Turystyczna w Drawsku Pomorskim
  • ul. Kolejowa 1, 78-500 Drawsko Pomorskie
  • Kierownik Biura rajdu: Patrycja Bednarek
  • tel.

Kontakt dla Mediów

  • Rzecznik Prasowy: Marcin Łukasz
  • tel. 661424142
  • e-mail: m.lukasz@drawsko.pl